Pravno obvestilo

Fakulteta za varnostne vede spoštuje vašo zasebnost in se zavezuje, da bo osebne podatke, pridobljene prek spletnega informacijskega sistema Fakultete za varnostne vede, skrbno varoval in jih brez vaše privolitve ne bo posredoval tretji osebi oziroma jih uporabil v druge namene. Ker obstajajo v spletnem informacijskem sistemu Fakultete za varnostne vede določene povezave na druge, zunanje spletne strani, ki niso neposredno vezane na podjetje, ne prevzemamo nobene odgovornosti za zaščito podatkov na teh spletnih straneh.

Fakulteta za varnostne vede se zavezuje, da bo po svojih najboljših možnih močeh varoval podatke in zasebnost obiskovalcev spletnih strani Fakultete za varnostne vede.

Da bi preprečili nepooblaščen dostop do pridobljenih podatkov ali njihovo razkritje, ohranili natančnost osebnih podatkov in zagotovili njihovo ustrezno uporabo, uporabljamo ustrezne tehnične in organizacijske postopke za zavarovanje podatkov, ki jih zbiramo. Fakulteta za varnostne vede ne more izključiti morebitne zlorabe podatkov, saj je internet navkljub varnostnim ukrepom in varnostnim komunikacijskim protokolom nepredvidljiv medij.

Novice & Dogodki

16.1.2018

Prejela je nagrado Društva za Združene narode za Republiko Slovenijo.

12.1.2018
3.1.2018

Vabljeni na dogodek v organizaciji ŠS FVV in Alumni FVV.

13.12.2017
6.12.2017

Vabilo k sodelovanju pri preiskavah v vlogi prič.

18.11.2017

Dejavnost predavateljev FVV v mesecu oktobru 2017

18.11.2017

Okrogla miza o človekovih pravicah v prometu

3.11.2017

Vabljeni na motivacijsko delavnico na temo pomena praktičnega usposabljanja za razvoj ...

Bodite redno obveščeni o novostih in spremembah!

[ RSS - izberite svoj kanal ]