4. konferenca Informacijska varnost: Zaupanje v človeka in tehnologijo 2022

Dne 8. 11. 2022 je v Portorožu potekala 4. konferenca Informacijska varnost: Zaupanje v človeka in tehnologijo 2022, ki sta jo organizirala Fakulteta za varnostne vede in slovenski odsek ISACA. Številne udeležence so na otvoritvi nagovorili dekan Fakultete za varnostne vede Univerze v Mariboru izr. prof. dr. Andrej Sotlar, državni sekretar na Ministrstvu za notranje zadeve prof. dr. Branko Lobnikar, vodja organizacijskega in programskega odbora izr. prof. dr. Blaž Markelj in predsednik Upravnega odbora ISACA mag. Miha Ozimek. Konferenca se je nadaljevala s številnimi zanimivimi predavanji, na katerih so predavatelji delili nova znanja in izkušnje. V okviru konference je potekala tudi karierna tržnica, na kateri so se študentom FVV predstavile različne organizacije.