6. Dnevi nacionalne varnosti

IVK Inštitut za varnostno kulturo v sodelovanju s Fakulteto za varnostne vede Univerze v Mariboru in Fakulteto za družbene vede Univerze v Ljubljani organizira 6. Dneve nacionalne varnosti, ki bodo 11. in 12. oktobra 2022.

V torek, 11. 10. 2022, bo v dvorani Državnega sveta (Šubičeva ul. 4, Ljubljana) po nagovorih organizatorjev in resornih ministrov (za notranje zadeve in obrambo) potekala osrednja okrogla miza na temo informacijske varnosti. Sledila bo podelitev priznanj za leto 2021 za delo na področju nacionalne varnosti.

V sredo, 12. 10. 2022, bodo potekala predavanja o različnih varnostnih temah. Predavanja so razdeljena v 3 sekcije, ki se bodo odvijale v živo v prostorih Fakultete za varnostne vede UM (Kotnikova ul. 8, Ljubljana) ter na daljavo preko videokonferenc na MS Teams.

Podrobni program konference je objavljen na spletni strani IVK: http://www.varensvet.si/6-dnevi-nacionalne-varnosti-11-in-12-oktober-2022-3-2-2/

Udeležba je brezplačna, vendar se je potrebno prijaviti. Prijave zbirajo na IVK do zasedenosti prostih mest oz. najkasneje do 5. 10. 2022 na e-naslovu info@varensvet.si.

Vljudno vabljeni!