8. konferenca – Varnost v lokalnih skupnostih

Na Fakulteti za varnostne vede Univerze v Mariboru varnost v lokalni skupnosti proučujemo v okviru Programske skupine Varnost v lokalnih skupnostih, ki od leta 2015 v sodelovanju s slovensko policijo, občinami in drugimi organizacijami organizira nacionalno konferenco o varnosti v lokalnih skupnostih. Letos vas vabimo na 8. Nacionalno konferenco o varnosti v lokalnih skupnostih, ki jo Fakulteta za varnostne vede Univerze v Mariboru organizira skupaj z Občino Celje in ob podpori slovenske policije. Letošnja tema konference je povezanost in prepletenost varnosti v lokalnih skupnostih s cilji trajnostnega razvoja Organizacije združenih narodov.

Na konferenci so bomo po dolgem času zopet srečali v živo in sicer 6.12.2022 v Narodnem domu Celje.

Konferenca je namenjena vsem institucijam in posameznikom, ki se na kakršen koli način srečujejo z odgovorno nalogo zagotavljanja varnosti v lokalnih skupnostih ali skrbijo za doseganje in uresničevanje ciljev trajnostnega razvoja, in si želijo soočenja teoretičnih spoznanj s potrebami prakse. K udeležbi vabimo tudi vse študente, ki bi jih tematika utegnila zanimati ali ki želijo razširiti svoja obzorja.

• Narodni dom, Celje
    Trg Celjskih knezov 9