Dan poklicev: pomen NPK certifikata in poklici na področju zasebnega varovanja

Študentski svet Fakultete za varnostne vede, Alumni UM FVV in Društvo študentov Fakultete za varnostne vede organizirajo prvi dogodek DAN POKLICEV v letošnjem študijskem letu na temo pomena certifikata nacionalne poklicne kvalifikacije (NPK) za opravljanje poklicev s področja zasebnega varovanja.

Dogodki DAN POKLICEV imajo poseben pomen, saj so gosti naši predavatelji in naši študenti ali diplomanti.

Tokrat bodo z nami:

• izr. prof. dr. Tomaž Čas, prokurist in predavatelj pri Čas – Zasebni šoli za varnostno izobraževanje, d.o.o.;
  • g. Jure Puppis, varnostnik v podjetju Skupina Valina;
  • g. Nejc Šuštar, inženir varovanja na Banki Slovenije;
  • ga. Bernarda Škrabar, varnostna menedžerka ter detektivka, direktorica in lastnica Detektivske varnostne agencije d.o.o.

Predstavitev poklicev je namenjena vsem, ki jih to področje zanima, in vsem, ki se želijo zaposliti na tem širokem področju delovanja.

Najprej bo izr. prof. dr. Tomaž Čas predstavil pomen izobraževanja in pridobitve NPK certifikata ter ugodnosti za naše študente, nato bomo imeli diskusijo, v kateri boste lahko postavljali vprašanja.

Ne pozabite, to področje lahko predstavlja vašo bodočo zaposlitev!

Vabljeni!