Dan poklicev: poklici s področja korporativne varnosti

V torek, 6. 3. 2018, je na Fakulteti za varnostne vede UM potekal drugi DAN POKLICEV. Srečanja, ki jih organizirata Študentski svet FVV UM in Alumni FVV UM, so namenjena predstavitvi poklicev s področja zaposlovanja varstvoslovcev. Tokrat so bili predstavljeni poklici s področja korporativne varnosti. Po uvodnem pozdravu dekana FVV, izr. prof. dr. Andreja Sotlarja, so udeležencem svoje delo in izkušnje predstavili Aleš Trontelj, direktor in lastnik podjetja SGB d.o.o. – inovativni pristopi zagotavljanja varnosti, Darko Zarič, direktor fizičnega varovanja v podjetju Aktiva varovanje d.o.o., in dr. Miha Dvojmoč, docent na Fakulteti za varnostne vede UM in strokovnjak s področja zagotavljanja korporativne varnosti, ki je dogodek tudi moderiral. Srečanje je potekalo v zelo sproščenem in prijetnem vzdušju, kjer sta gosta in moderator izpostavili najpomembnejše vrednote, znanje in veščine, ki so pomembne za kvalitetno opravljanje dela na področju korporativne varnosti.

• Fakulteta za varnostne vede
    Kotnikova 8