Vabilo na spletni dogodek Alumni FOV

Z namenom povezovanja in druženja diplomantov Fakultete za organizacijske vede UM vas vabimo, da se nam v sredo, 19. maja 2021 ob 15. uri pridružite na alumni dogodku, kjer se boste srečali diplomanti in študenti FOV in prisluhnili pogovoru s psihoterapevtko mag. Mojco Brezavšček na temo:

»Kako sem pripravljen na življenje … pandemija kot pokazatelj in lakmusov papir«.

Več o dogodku najdete na povezavi.

Prijava na spletni alumni dogodek je možna TUKAJ.

Veseli bomo, če se boste uspeli pridružiti odlični družbi vaših kolegov in kolegic in prisluhnili vsebinam, ki jih je za vas pripravil Alumni FOV.

K udeležbi na brezplačen dogodek ste vabljeni tako diplomanti kot bodoči diplomanti – študenti FOV. Po končanem uradnem delu bo sledila predstavitev in diskusija na temo nadaljnjih aktivnosti Alumni FOV.

Seveda pa vabljeni tudi na ostale dogodke, ki se bodo na fakulteti v tednu dogodka odvili v okviru kariernih dni. Udeležba na vseh dogodkih je brezplačna.

Veselimo se srečanja z vami,
Ekipa Alumni FOV