Okrogla miza: človekove pravice v prometu

15. novembra 2017 je bila pod okriljem Avto moto društva Slovenija avto v sodelovanju z Avto moto zvezo Slovenije organizirana okrogla miza, na kateri so govorci spregovorili o vprašanju človekovih pravic v prometu. Na okrogli mizi so sodelovali Vlasta Nussdorfer, varuhinja človekovih pravic RS; Dragana Trivundža Tomanić, Javna agencija RS za varnost prometa; mag. Ivan Kapun, vodje sektorja prometne policije; doc.dr. Aleš Bučar Ručman, Fakulteta za varnostne vede, Univerza v Mariboru; Franc Možina, predstavnik Sveta za preventive in vzgojo v cestnem prometu MOL in Manuel Pungertnik, inštruktor varne vožnje ter vodja šole vožnje AMZS. Dr. Bučar Ručman je na okrogli mizi predstavil ugotovitve raziskave o neupravičenem parkiranju na mestih rezerviranih za invalide ter okvir projekta PARKIRAJ IZGOVORE DRUGAM! Ne na mesta, rezervirana za invalide.

Vač na: