Vabilo na Poletno šolo novih tehnologij in podjetništva, EIT Digital

Na Ekonomski Fakulteti Univerze v Ljubljani bodo letos ponovno organizirali poletno šolo EIT Digital, ki je ena od 12 poletnih šol te evropske organizacije.

V mesecu juliju se bo več kot 30 mednarodnih študentov organiziralo v interdisciplinarne skupine, ki bodo reševale konkretne izzive slovenskih in mednarodnih organizacij s področja informacijskih tehnologij in podjetništva, predvsem z uporabo novih disruptivnih tehnologij za zagotavljanje informacij, mobilnosti in varnosti v pametnih mestih prihodnosti.

Del poletne šole bo ponovno potekal tudi v Benetkah, za študente pa je ta šola dobra priložnost da se povežejo s podjetji, tujimi univerzami in študenti s področja novih tehnologij in podjetništva.

Več informacij najdete na spletni strani vseh poletnih šol EIT Digital, prijavite pa se preko spletne povezave tukaj. Potencialni udeleženci imajo do 1. 2. 2020 »Early Bird« popust. Nekaj utrinkov iz lanske poletne šole si lahko ogledate tukaj.

Za več informacij pišite na elektronski naslov pmis@ijs.si.