Vstop v prostore fakultete ob pogojih PCT

Spoštovane študentke in študentje,

k sporočilu, ki ste ga prejeli od Univerze v Mariboru, dodajamo še nekaj naših informacij. Kot veste mora vsak, ki pride na fakulteto izpolnjevati enega od pogojev PCT. Prosimo vas, da pred vstopom v stavbo pripravite ustrezna dokazila. Tisti, ki morate opraviti samotestiranje, ga lahko opravite v študentskih domovih ali pa na fakulteti. V ta namen smo pripravili prostor, v katerega dostopate s Kotnikove ulice (vhod v prostor je ustrezno označen). Z ostalimi dokazili (P oziroma C) in z evidenčnimi listi, ki jih izpolnite po samotestiranju, pa v stavbo vstopite preko vhoda na notranjem dvorišču.

V prostorih fakultete je za vse udeležene obvezna uporaba mask, pred vsako predavalnico je nameščeno razkužilo za roke, predavalnice redno razkužujemo in prezračujemo.

Uspešno in zdravo študijsko leto vam želimo,

Fakulteta za varnostne vede Univerze v Mariboru