Informativni dnevi Fakultete za varnostne vede

Odločitev za študij je pomembna. Ne zgodi se v trenutku, je daljši proces. Pri tem ti želimo nuditi podporo. Tvoj razvoj se namreč nikoli ne zaključi. In mi bomo s tabo od prvega dne do zagovora zaključne naloge.

Torej, ali te zanima, katere študijske programe izvajamo na Fakulteti za varnostne vede Univerze v Mariboru? Kakšni so vpisni pogoji za študij? Kje se lahko varstvoslovci zaposlijo ali nadaljujejo študij? Kam greš lahko v tujino v času študija? Katere so obštudijske aktivnosti? In še mnogo več … Potem so informativni dnevi odlična priložnost za odgovore na vsa tvoja vprašanja.

Vabimo vas, da se nam pridružite na informativnih dnevih, ki bodo potekali na Fakulteti za varnostne vede Univerze v Mariboru v Ljubljani:

• v petek 17. 2. 2023, ob 10.00 in 15.00
  • v soboto 18. 2. 2023 ob 10.00

Več o informativnih dnevih.