Magistrski študenti na Pravni fakulteti v Črni Gori

Študenti magistrskega programa so se 9. aprila 2019 v okviru predmeta Varnost v lokalnih skupnostih udeležili 3. Internacionalne konference „Safety in local communities-legal and criminological perspectives“ na Pravni fakulteti Univerze v Črni gori v Podgorici. Devet slovenskih študentov in štirje Erasmus+ študenti so svoje prispevke predstavili več kot 80 kolegom iz Podgorice.

Strokovna ekskurzija v Črni gori se je začela z obiskom Forenzičnega centra v Danilovgradu, naslednji dan nadaljevala s konferenco, zadnji dan pa so obiskali slovensko veleposlaništvo ter policijsko postajo v Budvi.

Na Pravni fakulteti v Podgorici sta imela gostujoče predavanje tudi naša profesorja prof. dr. Gorazd Meško in prof. dr. Bojan Tičar.

Več informacij: