8. Kriminalistična sreda – Forenzične preiskave kot pomoč v boju zoper kriminaliteto

Katedra za kriminalistiko Fakultete za varnostne vede UM v sredo, 22. 1. 2020, organizira 8. Kriminalistično sredo z naslovom “Forenzične preiskave kot pomoč v boju zoper kriminaliteto”. Srečanje bo v predavalnici 8 na Fakulteti za varnostne vede, Kotnikova 8, Ljubljana, in bo potekalo od 16:30 ure do predvidoma 20.00 ure.

Na srečanju bodo sodelovali:

• dr. Dorijan Keržan, Nacionalni forenzični laboratorij
  • Andrej Gerjevič, Nacionalni forenzični laboratorij
  • Robert Praček, Nacionalni forenzični laboratorij
  • Toni Kastelic, Uprava kriminalistične policije
  • Mirjam Kline, Vrhovno državno tožilstvo

Dogodek bo moderiral Robert Praček.

Udeležba je brezplačna.

Vabljeni vsi, ki vas zanimajo forenzične znanosti.

PRIJAVA: Prijavite se lahko do 20. 1. 2020 na https://www.1ka.si/a/96505. Prosimo, da se prijavite samo tisti, ki se boste srečanja tudi udeležili.

ODJAVA: Vse, ki se boste prijavili in se srečanja ne boste mogli udeležiti, vljudno prosimo, da nas o tem obvestite najkasneje do 19. 1. 2020 na kriminalisticna.sreda@fvv.uni-mb.si. Hvala.

Vabljeni.

doc. dr. Danijela Frangež, predstojnica Katedre za kriminalistiko